Samoniwelujący laser liniowo-krzyżowy LA180L Stabila

Samoniwelujący laser wieloliniowy - zapewniający najwyższą precyzję pracy - sterowany silnikiem, dokładność +/- 0,07mm/m. Posiada również funkcję AUTOALIGNMENT: czyli odbiornik automatycznie steruje precyzyjnym ustawieniem lasera (do 40m) - co daje w pełni automatyczne przenoszenie osi i wyznaczanie kątów prostych. Można precyzyjnie ustawić urządzenie, dzięki czemu nie tracimy punktu referencyjnego - a więc brak błędów pomiaru.

czytaj całość »
Miary zwijane typ BM40

Firma Stabila posiada w swojej ofercie profesjonalne miary zwijane dostosowane do rozmaitych potrzeb użytkowników i do różnych wielkości mierzonych dystansów. Cechami jakimi charakteryzują się taśmy miernicze STABILA to: hamulec zapobiegający przemieszczaniu się taśmy, dokładność, solidna obudowa oraz jakoś taśmy.

czytaj całość »
Dalmierz laserowy LD520

Stabila jako lider w produkcji laserowych urządzeń pomiarowych wyprodukowała najnowszej technologii dalmierz laserowy LD520. Posiada on zintegrowaną kamerę cyfrową z 4-krotnym przybliżeniem, dodatkowo port Bluetooth Smart 4.0 do współpracy z aplikacją mobilną i tworzenia cyfrowych szkiców. Jako jeden z niewielu dalmierzy ma tak daleki zasięg pomiaru bo aż 200m. Jest odporny na wodę i kurz dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w deszczu czy silnym zapyleniu.

czytaj całość »
Niezawodna - poziomica typu R

Po czym poznać dobrą poziomice? Proste, musi spełniać wymogi placu budowy, posiadać wysoką dokładność pomiaru, oraz pozwalać na łatwy odczyt i optymalną obsługę narzędzia.

Stabila wyprodukowała nowy model poziomicy dedykowanej dla profesjonalistów - niezawodnej.
Niezawodna wytrzymałość: odporny na zginanie i skręcanie pięciokomorowy profil R, zaprojektowany do najtrudniejszych zastosowań w budownictwie. Niezawodny chwyt: uchwyty na dłonie na całej długości z zagłębieniami na palce. Optymalne manipulowanie w trakcie pomiarów i transportowania.

czytaj całość »
Nowość STABILA LAX 400

Najbardziej rozwijającym się działem jest technika laserowa, aby ułatwić pracę fachowcom w wykonaniu zadania należycie, poprawnie i profesjonalnie STABILA wprowadziła na rynek odpowiednie narzędzie jakim jest samopoziomujący laser krzyżowy LAX 400.

czytaj całość »
O NAS

Jesteśmy dystrybutorem produktów marki STABILA w Polsce. Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi na rynku krajowym oraz zagranicznym. Naszym stałym klientom oferujemy dodatkowe rabaty.

Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi na rynku krajowym oraz zagranicznym. Naszym stałym klientom oferujemy rabaty.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

czytaj całość »
O MARCE STABILA

Firma Stabila jest jednym z największych producentem profesjonalnych narzędzi pomiarowych w Europie a także na świecie. W swojej ofercie posiada m.in.miary składane oraz zwijane, poziomnice, poziomnice elektroniczne, dalmierze, niwelatory optyczne, statywy, dalmierze oraz urządzenia laserowe.

Stabila poprzez skupienie się na rynku, konsekwentną politykę, nowe produkty i ciągłe doskonalenie i rozwój produkcji stała się liderem na rynku w Niemczech i całej Europie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl