Nowość STABILA LAX 400

Najnowszy laser liniowy STABILA LAX 400

 

Stabila jako lider w pomiarowych narzędziach dla profesjonalistów w swojej ofercie posiada tradycyjne drewniane miary składane, miary taśmowe, poziomice ogólnego stosowania ale najnowszym i najbardziej rozwijającym się działem jest technika laserowa.

Aby ułatwić pracę fachowcom w wykonaniu zadania należycie, poprawnie i profesjonalnie wprowadziła na rynek odpowiednie narzędzie jakim jest samopoziomujący laser krzyżowy LAX 400 z funkcją linii 360º. Urządzenie charakteryzują bardzo mocne i wyraźne linie wiązki lasera i możliwość wyznaczenia punktu startowego. Zasięg pracy w świetle dziennym wynosi 20 m.

Laser wyświetla linię poziomą 360° oraz płaszczyzny krzyżujące się pod kątem prostym. Jako jedyny na rynku posiada możliwość określenia punktu startowego z funkcją precyzyjnej regulacji. Linie mogą być wyświetlane razem bądź osobno. Daje to możliwość dokładnego oznaczenia linii pionowej czy poziomej, a także jednej bądź dwóch płaszczyzn. Laser umieszczony jest w uchwycie o kształcie liter "U". Takie rozwiązanie zabezpiecza urządzenie przed zniszczeniem oraz umożliwia obrót o 360°.

Uchwyt lasera daje możliwość rozsuwania, co umożliwia dokładne wyznaczenie punktu początkowego na suficie i podłodze. SATBILA LAX 400 daje wiele praktycznych możliwości ustawienia:
- na podłożu,

- w uchwycie ściennym,
- na statywie dzięki gwintowi 5/8",
- za pomocą magnesu do elementów metalowych.
Wysoki stopień ochrony przed pyłem czy kurzem sprawia, że urządzenie może być używane w najcięższych warunkach.

Idealne urządzenie dla profesjonalisty już w sprzedaży!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl