Dalmierz laserowy LD520

Nowość Dalmierz laserowy LD520

Stabila jako lider w produkcji laserowych urządzeń pomiarowych wyprodukowała najnowszej technologii dalmierz laserowy LD520. Posiada on zintegrowaną kamerę cyfrową z 4-krotnym przybliżeniem, dodatkowo port Bluetooth Smart 4.0 do współpracy z aplikacją mobilną i tworzenia cyfrowych szkiców. Jako jeden z niewielu dalmierzy ma tak daleki zasięg pomiaru, bo aż 200m. Jest odporny na wodę i kurz dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w deszczu czy silnym zapyleniu.

Cechuje go również wysoka dokładność bowiem 1.0mm potwierdzona certyfikatem dokładności ISO 16331-1. Ma wbudowany pochyłomierz (360°) do wyznaczania kątów pionowych jak również posiada rozbudowany zestaw narzędzi obliczeniowych do pomiarów pośrednich.

Dalmierz wyposażony został w intuicyjne menu okienkowe jak w smartfonach, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze. Mamy szybki dostęp do dwóch najczęściej wykorzystywanych funkcji dzięki możliwości definiowania klawiszy użytkownika. Dodatkowo posiada kolorowy ekran z wyraźnymi ikonami, co ułatwia pracę w silnym nasłonecznieniu. Gwint 1/4" umożliwia wygodne mocowanie dalmierza na statywie fotograficznym.

Produkt dostępny już w naszym sklepie - zapraszamy do zakupów.

Przejdź do sklepu...

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl